| Uniwersytet Trzeciego Wieku |
Witaj, nie jesteś zalogowany.
Zaloguj się
|
Dzisiaj wizyt: 83 Dzisiaj odsłon: 2 073 | Ogółem wizyt: 618 345 Ogółem odsłon: 1 221 288 |
| | Goście: 3 | Aktywni użytkownicy: 1 |
|
|
|
|
|
|
|
 Na naszej scenie, już po raz drugi, wystąpili młodzi pianiści z Niepublicznego Zespołu Edukacyjnego „ALIS" z Wrocławia, których opiekunem muzycznym jest pani Marta Gościmińska.
23 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Miękini odbył się koncert pt. „Fortepianowe Opowieści". Swoje umiejętności zaprezentowali nam: Emilia Blumes, Ada Trybuchowska, Iwo Jaworski, Oliwia Pordzik, Wanda Połukord, Michał Mrugała, Natalia Woźniak, Anna Cieplik, Philip Policki, Julia Cieplik, Maciej Dziurdzia oraz Maria Kurpaska. Mieliśmy okazje wysłuchać zarówno utwory klasyków takich jak Mozart czy Beethoven ale także tematy bardziej współczesne - Różowa Pantera czy Star Wars.
malgorzata, 25-06-2010, odsłon: 1328 |
20-11-2011, 22:06:47 ta...było super. wiem,bo grałam tam. nie powiem jednak kim jestem
30-10-2012, 15:33:03 ja tam grałam super czasy swietnie wspominam tamta szkole ale byla trocha nad opiekuncza super koledzy i wogule pozdro dla Pani Maji |
|
|
|
|
|
|
|
|
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
|
Diddy wyjdzie wcześniej z więzienia. Raper walczy o zmianę wyroku Sean Combs wyjdzie z więzienia wcześniej, niż zakładano. Raper odbywający czteroletni wyrok w federalnym zakładzie karnym w New Jersey skróci karę o półtora miesiąca dzięki udziałowi w programie odwykowym. W tym samym czasie jego synowie pracują nad własnym dokumentem.
| Bruno Mars miał dziesięć lat. Oddał trzydzieści minut [RECENZJA] Po dekadzie przerwy Bruno Mars wraca z solowym albumem. "The Romantic" to płyta świetnie zagrana i wyśpiewana, zanurzona w klasycznym soulu. Problem w tym, że po 10 latach oczekiwania 30 minut eleganckiego hołdu dla przeszłości to po prostu za mało.
| Rosja ponownie otworzy pawilon na Biennale w Wenecji. Pierwszy raz od inwazji na Ukrainę Rosja ma w maju otworzyć swój pawilon na Biennale w Wenecji po raz pierwszy od rozpoczęcia pełnoskalowej inwazji na Ukrainę. Udział kraju potwierdził Michaił Szwydkoj, przedstawiciel Władimira Putina ds. współpracy kulturalnej.
| Nie tylko Warszawa. Pitbull zagra w jeszcze dwóch polskich miastach 23 lipca tego roku Pitbull rozkręci imprezę na PGE Narodowym w Warszawie. Ale to nie będzie jego jedyny występ w naszym kraju. Ogłoszono dwa kolejne koncerty dla polskich fanów.
| Jego ojciec przeżył Holocaust. Artysta ocenia, co robi Izrael Znany izraelski malarz Doron Langberg otwiera w Nowym Jorku nową wystawę. Z tej okazji postanowił zabrać publicznie głos i wyjaśnić, w jaki sposób jego najnowsze obrazy nawiązują do konfliktu izraelsko-palestyńskiego.
| Harry Styles o stracie Liama Payne"a. Oto z czym musiał się zmierzyć Strata Liama Payne"a była dla jego bliskich potężnym ciosem, jednak żałoba w świetle reflektorów niesie ze sobą dodatkowy ciężar. W najnowszym wywiadzie Harry Styles szczerze opowiedział o radzeniu sobie z osobistą tragedią i zaskakującej presji ze strony otoczenia.
| Britney Spears aresztowana w Kalifornii za jazdę pod wpływem Britney Spears miała zostać zatrzymana w Kalifornii pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu. Takie informacje podał portal TMZ.
| Grzegorz Turnau o relacji z ojcem. "Dopiero po jego śmierci poczułem wolność" Grzegorz Turnau po raz pierwszy tak otwarcie mówi o relacji z ojcem. W nowym wywiadzie artysta wraca do wspomnień o Stefanie Turnauie - wybitnym matematyku, który miał ogromny wpływ na jego życie. Przez lata między nimi istniał jednak emocjonalny dystans.
| Margaret wraca na parkiet. "BODY" brzmi jak manifest wolności Margaret przez lata słyszała, że jest jedynie radiową ciekawostką. Dziś wraca z EP-ką "BODY", która pokazuje, że taneczny pop może mieć charakter, a artystka – własny głos. To dopiero pięć utworów, ale słychać w nich coś, czego wcześniej brakowało - pewność siebie.
| Dorian Gray milczy, scena mówi. Roma pokazuje siłę tańca [RECENZJA] Teatr Roma znów zaskakuje. Tym razem nie musicalem, lecz baletową adaptacją "Portretu Doriana Graya". Bez słów, bez wielkich songów, ale z emocją, która momentami uderza mocniej niż niejeden dialog. To godzina scenicznej iluzji o próżności, młodości i cenie, jaką płaci się za wieczne piękno.
|
|
|